Nasze dzieci bardzo lubią reklamowane zabawki – to fakt wręcz nie da się nie wierzyć. Obłędne czasami nowości aktualnych projektantów zabawek, zarówno te przedświątecznie kreowane w reklamach w programach dla dzieci, jak i mało znane – znane prawdziwym fascynatom zabawkowego światka są dziś rozchwytywane.

Odpowiedzialni rodzice kupują dla własnych milusińskich super aktualności, stawiają na gry i zabawki sprawdzone, ręcznie ozdabiane, kreatywne i edukujące. A wybór jest niezaprzeczalnie gigantyczny. Wystarczy rozpocząć od prostych zabawek jak atestowane grzechotki dla niemowląt, kreatywne puzzle, gry planszowe, drewniane lokomotywy, modele bburago czy kultowe lalki. Jeżeli w temat zagłębić się bardziej, odnajdziemy dla kochanych dzieci również auta silnikowe, wózeczki dla lalki, ciekawe kolorowani z akcesoriami czy śpiewające maskotki. Z każdym tygodniem również wzrasta cyfra zabawek dla dzieci, dlatego nie da się już mówić, że pociecha ma totalnie wszystko. Od Hiszpanii po kraje azjatyckie – wszędzie powstają nowe propozycje zabawek dla naszych szkrabów. Jak je znajdywać, jakich wyglądać w internetowych aukcjach i na co zwracać przy zakupie uwagę?

Naturalnie na decyzje maluchów, gwarancję bezpiecznej zabawy i drobiazgowość wykonywania. Poprzednie lata to znaczny skok zaciekawienia zabawkami, które nie tylko ładnie się prezentują i uczą maluszki czegoś rozwijającego, ale także są wiernym odbiciem czegoś znanego z codzienności.Niezłym wzorem mogą być tutaj trendy figurki schleich. Firma schleich wyszukuje w tworzonych zabawkach natchnienia mikro światem zwierząt, istniejącym stworzeniem i perfekcyjną otoczką dla tego, co oglądamy codzienne, a czego często nie dostrzegamy. Figurki koni schleich to odręcznie ozdabiane zwierzaki, które rzecz jasna prezentują się jak ożywione. Imponujące grzywy, niemal realne podkowy szczęścia na pęcinach i postawa jak z wystawowego wybiegu – to rzecz, która w nich fascynuje. Figurki żyraf schleich to także zwierzęta niczym wywiezione z Afryki, pierwotnej puszczy lub podpatrywanego przez nasze maluchy ogrodu zoo dla zwierząt.

Co jasne- na tym firma niemieckie schleicha nie poprzestała – starszym dzieciom proponuje kozy i koziołki, dzikie kaczki, byki a nawet wymarłe przed milionami lat stegozaury!Radosna zabawa i kolekcja, której pozazdroszczą znajomi z podwórka to coś, co sprawia, że figurki schleich są w tym roku rozchwytywane. Uczą dzieci miłości do natury, tonują zabawę, ukazują codzienność zwierząt, jakiego mali obywatele zurbanizowanych miast najczęściej nie mieli okazji dotknąć. I to właśnie w wprowadzeniu tych ciekawych figurek, szczegółowości ich projektowania i niemal lustrzanym ukazaniu rzeczywistości jest niezwykła siła firmy, która sprzedaje dzisiaj swoje kolekcje schleich niemal na całym świecie.