Wartościowe teksty wspierają pozycjonowanie

Strona internetowa powinna być interesująca. Muszą znaleźć się na niej wartościowe informacje, często aktualizowane, dobrze przyjmowane przez internautów. Ciekawe, dobrze napisane, bez literówek, błędów gramatycznych i ortograficznych, zawierające cenne informacje. Autorytet pomaga – jeśli właściciel strony dzieli się poradami, publikuje ciekawe teksty, dba o ich aktualność, to na pewno zdobędzie szerokie grono czytelników. Dzielenie się drobną informacją, interesująca wizualizacja strony, dobre zdjęcia, grafiki, wykresy, filmiki – to wszystko ma wpływ na postrzeganie strony przez internautów.

Jeśli tworzysz stronę samodzielnie to poproś kilka osób o jej ocenę. Nie polegaj wyłącznie na własnym zdaniu i nie uważaj, że jesteś guru. Podpatruj innych, patrz jakie zalety mają ich strony, oceniaj ich błędy. I nie popełniaj takich błędów- uczenie się na błędach innych jest najbardziej efektywne.

Pamiętaj! Nigdy nie zostawiaj strony w pierwotnym kształcie, zawsze ją aktualizuj, a takich aktualizacji nie powierzaj przypadkowej osobie – albo powierz je firmie, albo zleć własnemu pracownikowi, zawsze temu samemu, bo taki człowiek poczuje się związany z projektem, jakim jest strona internetowa.

Fotolia_71442345_Subscription_XXL