Spis treści:

0. Wprowadzenie
1. Co to jest Spamihilator
2. Jak działa Spamihilator
3. Podsumowanie

Użytkownicy internetu coraz częściej wybierają poczty, które mogą obsługiwać z panelu pulpitu. Wymaga to instalacji dodatkowego programu, jednak rozwiązanie to jest na tyle komfortowe, że mają dostęp do wiadomości w skrzynce poczty elektronicznej, praktycznie pod ręka, bez konieczności wchodzenia na stronę internetową usługodawcy. Powoduje to rozsyłanie przez firmy reklamujące tak zwanego spamu, czyli reklam zachęcających do kupna czy skorzystania z usługi, które są wysyłane z ogromną częstotliwością.

Co to jest Spamilihilator?

Przychodzenie reklam na pocztę elektroniczną jest denerwujące. Naukowcy wyrywają sobie włosy z głowy aby udoskonalać systemy zarządzania pocztami elektronicznymi. Jednym z dobrych programów jest wymyślony w dwa tysiące jedenastym roku program o technologii nash. Badania mówią, że spam zostaje zablokowany nawet do dziewięćdziesięciu ośmiu procent.

Jak działa Spamihilator?

Spamihilator to program, który poprzez analizę czarnej listy, wychwytuje niepożądane wiadomości, które prawdopodobnie zawierają reklamy i nie dopuszcza do skrzynki odbiorczej poczty elektronicznej. Spamihilator jest instalowany na dysku, zajmuje więc miejsce – trzeba się z tymi liczyć.
Jeżeli jesteś użytkownikiem poczty elektronicznej sterowanej z panelu pulpitu, to warto żebyś zainstalował Spamihilator. Jest to program skuteczny w działaniu przeciw spamowi internetowemu. Jedynym minusem jest jego instalacja na dysku, ale w dobie gigabajtów a teraz już nawet terabajtów – to chyba nie problem? Pozbądź się spamu z program Spamihilator.