Dlaczego na stronach randkowych jest więcej panów niż pań?

Na portalach randkowych w Europie i Ameryce więcej jest panów niż pań. Nie zależy to od rodzaju strony – sytuacja wygląda tak samo na stronach płatnych i bezpłatnych. 75 procent profilów należy do pań, a 25 procent profilów zakładają panie. Dlaczego Amerykanki i Europejki zaniedbują randkowanie online? Jakie są tego powody? Przeanalizujmy sytuację.

 

Po pierwsze, liczba mężczyzn jest wyższa od liczby kobiet, ponieważ panowie nie mogą znaleźć żony. Panie łatwiej znajdują partnera w pracy, na ulicy, w restauracji, bibliotece, kawiarni, podczas wakacji i koncertów. W ten sposób nie muszą korzystać z portali randkowych. Uroda, wdzięk i urok osobisty są ich przepustkami do szczęścia. Kobiety są bardziej praktyczne oraz łatwiej nawiązują relacje towarzyskie niż panowie. Panie chcą zobaczyć przyszłego partnera na własne oczy. Kobiety mówią wiele o swoich potrzebach, chcą budować dojrzałe związki. Poza tym kobiety nie ukrywają szczegółów z życia prywatnego – mówią koleżankom, że szukają przyjaciela, a koleżanki poznają je z nowymi osobami z otoczenia. Dzięki temu budują się trwałe relacje i część pań znajduje przyszłego męża.

 

Panowie są mniej towarzyscy od kobiet. Szczególnie, gdy mówimy o nieśmiałych panach lub panach, którzy robią karierę. Skromni mężczyźni mogą czuć się niepewnie, zawierając nowe znajomości. Zajęci panowie nie mają czasu na odwiedzanie publicznych miejsc, w których można spotkać samotne dziewczyny. Poruszają się na trasie dom-praca-dom. W jaki sposób mogą poznać kobietę? Najłatwiej na portalu internetowym. Jest to wygodne rozwiązanie dla panów pracujących w dziedzinie IT, programistów, specjalistów z tej dziedziny. Internet jest ich życiem. Dla nich najłatwiej jest zarejestrować się na stronie randkowej i tam poznać przyszłą żonę. W świecie IT pracuje niewiele kobiet, ponieważ ta dziedzina wiedzy nie jest dla nich zbyt atrakcyjna. W krajach muzułmańskich z portali randkowych korzystają tylko kobiety zeuropeizowane, wykształcone, korzystające z komputera. Pozostałe siedzą w domu pod opieką rodziny. W Afryce wiele kobiet to analfabetki, które nie znają pisma, a komputer jest dla nich czarodziejskim urządzeniem.
Podsumowując, religia, demografia oraz czynniki społeczne sprawiają, że kobiety nie korzystają z portali randkowych tak często, jak panowie. Stąd wynika proporcja średnia 25 do 75 procent opisana w tym tekście.

 

Sex randki dla dorosłych

Jesteś gotowy na erotyczne randki? Zobacz darmowe sex ogłoszenia na DateZone.com