W jaki sposób panowie mogą odnieść sukces na stronach randkowych?

 

Strony randkowe jako mnogość możliwości

 

Aby znaleźć kobietę na portalu randkowym trzeba mieć dobry profil. Profile muszą być wiarygodne, bez zdjęć ładowanych z telefonu oraz fałszywych danych osobistych takich, jak wzrost, waga, itp. Spróbuj umieścić zabawne informacje w Twoim profilu. Ludzie uwielbiają się śmieć, a jeśli śmieją się z Ciebie, być może pokochają Ciebie wkrótce. Opowiedz zabawną historię o randkowaniu, hobby, zainteresowaniach. Unikaj pisania banałów w stylu „Szukam kogoś uczciwego”. 75 procent profili zawiera tę frazę. Stwórz coś kreatywnego, unikatowego, inspirującego oraz emocjonującego. Wtedy inni Ciebie dostrzegą. Być może najtrudniejszą sprawą będzie uzyskanie początkowego odzewu. Oglądając profile innych nie trać czasu, nie czytaj ich wnikliwie, przeczytaj je pobieżnie. Jest to szybsze i bardziej efektywne rozwiązanie. Nie pisz zbyt długich informacji podczas pierwszego kontaktu, bo to na pewno będzie strata czasu. Krótka wstępna informacja będzie najlepsza. Wystarczą 2-3 zdania, aby nawiązać kontakt. Jeśli lubi psy, spytaj o rasę jej ulubionego psa. Lubi taniec? Spytaj o taniec, nadmień, że jesteś dobrym tancerzem, itp. Wskazane jest poczucie humoru, ale nie zaleca się rozmów o seksie i aluzji seksualnych.

Trochę cierpliwości, poczucie humoru, miłe mejle, dobry kontakt i wszystko powinno dobrze się ułożyć. Po wymianie kilku mejli ona powinna poczuć się komfortowo i wówczas przyjdzie czas na rozmowę telefoniczną, następnie spotkanie i decyzję o dalszych losach znajomości. Nadal temat seksu jest tabu. Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna podczas pierwszej, drugiej czy trzeciej rozmowy mówi o seksie. Ten temat porusza się wtedy, gdy znajomość przechodzi na kolejny, znacznie bliższy etap. Żadnych nagich zdjęć, nieprzyzwoitych aluzji – to odstrasza i zniechęca kobiety. Rozmawiaj z nią tak, jakby była dawno niewidzianą przyjaciółką. Kobiety lubią być traktowane jak przyjaciółki. Zaproś ją na kawę, spytaj, czy chce spotkać się z Tobą. Jeśli powie „Jestem zajęta”, to zwolnij lub poszukaj innej znajomej. Jednak nigdy nie trać od razu cierpliwości, bo to najgorsze rozwiązanie.

Odczekaj kilka dni, wyślij mejla i czekaj na rozwój wypadków. Jeśli nie odpowiada to może znaczyć, że nie jesteś w jej typie. Kobiety nie lubią zbyt nachalnych mężczyzn, dlatego nie naciskaj, nie napraszaj się, odczekaj chwilę i pozwól jej na decyzję. Jeśli zechce się z Tobą spotkać to wybierzcie się na kawę, drinka, obiad. Może być spacer lub wspólne wyjście do kina. Taki sposób postępowania może prowadzić do kolejnych miłych spotkań oraz rozwoju znajomości. Cierpliwość jest najważniejsza, a relacje buduje się powoli.

 

A co z randkami erotycznymi?

Z pewnością wielu mężczyzn myśli o założeniu profilu w serwisie randkowym z myślą o jednym – seksie. Jeśli interesują Cię wyłącznie randki erotyczne to erotyczne ogłoszenia towarzyskie znajdziesz na www.datezone.com