Szukanie miłości w internecie nie jest łatwe

Internet można porównać do oceanu – jest duży oraz bardzo bogaty. Jest to ocean informacji, zdjęć i wszystkiego, co dobre oraz złe. Wirtualna przestrzeń dostarcza ubrań, filmów, mebli i tego, co zbędne i niezbędne. Anonimowość internetu także jest ogromna. Zanim wyruszysz na poszukiwanie miłości w internecie ustal swoje cele. Nie szukaj wszędzie, ale zlokalizuj dobrą , wiarygodną stronę internetową. Zamieść profil, dodaj zdjęcia i szukaj. Pokaż siebie prawdziwie, bez upiększeń i kłamstw. Poszukaj odpowiedniej kobiety. Nie bądź bezczelny, ale nie bądź też nieśmiały.

 

Przygotuj list do kobiety, która Ciebie interesuje. Podaj jej telefon, zanim umówisz się na randkę porozmawiaj z nią przez telefon. Używaj Skype’a lub Whatsapp, bo to jest lepsze i tańsze rozwiązanie. Poznaj osobę, posłuchaj jej głosu, wsłuchaj się w jej słowa. Rozmowa pokaże jak dana osoba mówi, jaki ma głos, jak formułuje zdania. Zdradzi poziom jej wykształcenia, poglądy i pokaże, czy na pewno chcesz się z nią spotkać. Czasami rozmowa zachęca, nieraz odpycha od spotkania. Wybierz starannie miejsce spotkania – może to być bar, pub, kawiarnia, park, ale nie może to być odludne miejsce. Kościół także nie jest dobrym wyborem. Niektórzy wybierają muzeum, dla innych to zabawne miejsce na randkę. Nie narażaj się na niebezpieczeństwo – cmentarze, puste parki w nocy lub opuszczone fabryki to złe miejsca na randkę. Opinia o osobie pojawia się już po 15 sekundach spotkania. Nigdy nie można zrobić dobrego pierwszego wrażenia na drugim spotkaniu.

 

Wygląd, głos, uśmiech – to jest oceniane od razu. Na spotkaniu nie mówi się o byłych mężach czy żonach i kochankach znalezionych na portalu DateZone. Zdrowie i pieniądze też lepiej zostawić na kolejne spotkania – te tematy nie są interesujące. Obserwacja pozwala poznać nową osobę i zdecydować czy będą kolejne spotkania, czy też nie. Można obiecać kolejne spotkanie lub nie. Randki w internecie są prostym sposobem na poznanie drugiego człowieka, ale nie gwarantują znalezienia miłości. Internet jest częścią nowoczesnego społeczeństwa i świata, sposobem poznania ludzi. Poszukiwanie potrwa, ale warto zainwestować czas w szukanie uczuć.