Co internet oferuje kobietom?

Internet ma całkiem szeroką ofertę dla pań: porady dietetyczne, kosmetyczne, psychologiczne, możliwość zawierania nowych znajomości, oglądanie filmów na różnych portalach. Panie chętnie czytają serwisy informacyjne, interesują się polityką, zdobywają informacje o świecie. Wysyłają mejle, zakładają własne strony internetowe. Panie chętnie płacą rachunki online, nie muszą chodzić na pocztę i tracić czasu na stanie w długich kolejkach. Internet ułatwił im codzienne życie.

Panie rejestrują się na portalach randkowych

Portale randkowe są źródłem nowych znajomości. Coraz więcej pań nawiązuje znajomości w internecie, dzięki czemu ma przyjaciół, czasem znajduje partnera na całe życie. W ten sposób panie czują się piękne oraz pożądane, kończą etap samotności.

Internet pomaga założyć biznes lub zdobyć pracę

Dzięki internetowi panie zakładają własny biznes lub zdobywają pracę. Mogą w ten sposób zarobić pieniądze i zakończyć przygodę z bezrobociem.
Podsumowując, panie w pełni korzystają z dobrodziejstw internetu, cieszą się możliwością zakładania profili internetowych, starają się poznać to medium jak najlepiej. Korzystają z portali społecznościowych, zakładają własne konta, odświeżają kontakty z osobami, z którymi takie kontakty dawno się zerwały.