Zasady Gry w kości

Kości to podobno najbardziej wciągająca gra występująca w kasynach. Kości to najstarsza gra na świecie. Sofokles twierdził, że są One tworem Palamedesa, stworzył je On podczas oblężenia troi.W starożytności uważano, że rzucanie koście to łut szczęścia a wyniki kontrolowane są przez Bogów.

Wydawało by się, że kości to gra w, której liczy się tylko i wyłącznie łut szczęścia, jednakże to tak samo jak każda inna gra w kasynie wymaga obmyślanej strategii. Kości to nieodzowna gra każdego kasyna, na pewno przypominamy sobie scenę z jakiegoś filmu gdzie jest jakiś szczęściarz i wiele kobiet wokół niego.

Do gry w kości potrzebny jest stół, kości, zawodnicy i krupier, który rzuca kościami, zawodnicy obstawiają stawki i ilość oczek, które wyrzuci krupier. Wbrew pozorom gra w kości wciąga tak samo jak każda inna, więc jej też powinniśmy się strzec.

 

Hazard wśród dzieci

Coraz częstszym zjawiskiem jest hazard wśród dzieci,zaczynając od gry w wojnę, lub Piotrusia Pana dzieci przechodzą do dajmy na to pokera wśród kolegów grając na pieniądze. Każdy z nas na pewno kiedyś w dzieciństwie dostał karty, lub imitacje rosyjskiej ruletki, w którą bawiliśmy się z rodzicami, lub rodzeństwem, to pierwszy symptom do hazardu w dalszym życiu.

Jak każdy wie jedno ręki bandyta – czyli automat do gry na pieniądze jest ogólnie dostępny w każdym barze, a nawet w sklepie… Coraz częstszy jest widok dzieci zabawiających się w ten sposób. Jedno ręki bandyta to tylko z pozoru nie winna gra, na drobne pieniądze. Okazuje się On wciągającą maszyną, która czasami pochłania całe kieszonkowe, niczym nie różniąc się od tego hazardu z prawdziwego kasyna.

Proces ten postępuje coraz to u młodszych dzieci. Więc stąd apel do rodziców, by zastanawiali się gdy kupują dzieci imitacje czy to ruletki, czy karty do gier, myśląc, że to jedynie zabawka. od takiej imitacji ruletki, czy niewinnych kości dzieci mogą trafić do kasyna internetowego.