Które zakłady są najpopularniejsze? Jeśli chodzi o Polskę, to odpowiedź jest tu naturalnie prosta. Właściwie cały kraj ogląda piłkę nożną, bez względu na to, że latami byliśmy pozbawieni jakiegokolwiek sukcesu piłkarskiego. Mimo tego wiernych kibiców nie brakuje właściwie w żadnym większym czy mniejszym mieście. To społeczność, która trwa, teraz dodatkowo napędzana grą reprezentacji Polski. Jeśli zatem otrzymujemy pytanie, które zakłady są najpowszechniejsze i w których najłatwiej dokopać się do wydarzeń, które nas interesują, odpowiadamy: piłka nożna. Najlepszy bukmacher online dba o to, by jego oferta dotyczyła kilku tysięcy(!) różnych propozycji do wyboru. I to każdego dnia! Jeśli chcecie wiedzieć, którzy operatorzy dbają o graczy najlepiej, powinniście sprawdzać internetowe rankingi, także te tworzone bezpośrednio przez samych zarejestrowanych. Co zatem powinniście wybrać? Śpieszymy z dalszymi wyjaśnieniami.

Wiele marek pozwala sobie na to, by w wydarzeniach piłkarskich dodać więcej niż dziesięć, czy nawet dwadzieścia tysięcy różnych propozycji do obstawiania,  szczególnie przed weekendem, kiedy to grają takie ligi jak Premier League, Bundesliga, Primera Division, Ligue 1, Serie oraz polska Ekstraklasa. Mimo stosunkowo niskiego poziomu, budzi ona ogromne zainteresowanie, które także przekłada się na takie propozycje jak standardowe zwycięstwa, ale też ilość rzutów rożnych,  karnych, kartek. Bez trudu obstawimy na strzelców czy nawet dokładny rezultat. Rzecz jasna im wyższy poziom trudności, w kontekście przewidzenia działania, tym większa wygrana, która będzie na nas czekać. Europa żyje futbolem, chociaż doskonałe typy możemy wybierać również na każdy inny kontynent, nie ma tu szczególnego ograniczenia. Co więcej, bardzo często wypróbujemy się w niższych ligach, wszędzie tam, gdzie wyniki w żaden sposób nie mogą być ustawione i panuje pełna kontrola związku piłkarskiego danego kraju.

Poza piłką nożną napotkacie też na inne sugestie, jest ich dużo, chociaż wszystko zależne od tego, który bukmacher internetowy was przekonuje. Bez wątpienia w naszym kraju nadal wielkim zainteresowaniem cieszy się tenis, także za sprawą naszych graczy, Agnieszki i Urszuli Radwańskich, Jerzego Janowicza czy kilku ich najbliższych kolegów, którzy potrafią od czasu do czasu poważnie namieszać. Poza tym w grze o duże pieniądze liczy się koszykówka (w tym nasza rodzima liga), siatkówka (z Plus Ligą na czele), piłka ręczna, hokej na lodzie, formuła 1 czy boks. Rzecz jasna nie powinno brakować innych dyscyplin. Jak już zaznaczyliśmy, zależy to przede wszystkim od poziomu zaawansowania danego operatora. Niektórzy pozwalają dla przykładu na grę w baseball, futbol amerykański, kolarstwo, mieszane sztuki walki, golf, rugby, darts, snookera czy wiele innych. Zainteresowaniem cieszą się wydarzenia dodatkowe, jak olimpiada, skoki narciarskie. Od czasu do czasu spróbować się możemy nawet w takich pomysłach jak… kto wywalczy Oscara? Kto otrzyma Złotą Malinę?

 

Jak zatem widzicie, wybór dyscypliny zawsze należy dopasować do własnych potrzeb. Materia w której czujecie się najbardziej automatycznie zwiększa szanse na wygrane. Jako kibice danego klubu, wiecie o nim więcej, niż pozostali, dlatego typowanie meczów z konkretnymi ekipami może się zakończyć spektakularnym sukcesem. Pomogą w tym różne promocje, które są organizowane dla graczy z Polski i całego świata. Może to być dla przykładu premia od pierwszej wpłaty, która automatycznie powiększy waszą pulę posiadanych środków na grę.