Jeśli czasem potrzebujemy jakiegoś projektu związanego z grafiką, to przeważnie zgłaszamy się do studia graficznego, które wykona dla nas to , co chcemy. Teraz mamy szersze pole manewru, bo powstała alternatywa i już studio graficzne nie jest jedyną opcją jaka może nam pomóc. Innowacyjny serwis mintia.com oferuje zleceniodawcom utworzenie konkursu na tematy związane z stworzeniem logo, strony www, reklamy internetowej, a także wymyślenia nazwy lub sloganu dla firmy.

Gotowy i powstały konkurs z oczekiwaniami stworzenia danego projektu i sumy za jego wykonanie daje możliwość zarobku zwykłym domowym freelancerom, a także profesjonalnym grafikom nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Jeśli chcielibyście sobie dorobić w ten sposób pieniądze siedząc w domu i projektując grafikę na dane zlecenie, to warto spróbować i wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Niewygrane projekty za zgodą ich właścicieli mogą trafić do tzw. marketplace, czyli miejsca, gdzie zostaną wystawione na sprzedaż.

Jak zauważyliście ten portal daje wiele ciekawych możliwości, więc warto się z, nim zapoznać już teraz, bo może jak nie dzisiaj, to w przyszłości będziecie potrzebowali dla swoich potrzeb jakiś kreatywny projekt graficzny. Warto, aby wasi znajomi również dowiedzieli się o istnieniu tego serwisu, bo ta informacja może, im się przydać. Jeśli nie spodoba wam się inicjatywa tego portalu, to zawsze możecie znaleźć jakieś studio graficzne, ale mimo wszystko myślę, że warto, bo daje dużo więcej możliwości np. w wyborze projektu o jakim się marzy.